| anonim_4396 a întrebat:

Hello everyone~! Am si eu o problema. Eu si prietenul meu am incercat sa facem anal, si nu odata. Problema e ca ma doare foarte tare! Am citit pe net ca el trebuie sa stie cum s-o faca, dar ce e asa de diferit intre sexul anal si cel vaginal? si ce ar trebui sa faca ca sa nu ma doara?
p.s. A facut asta cu degetul, dar nu a durut, ci a fost placut. Dar la anal tot timpul doare ca naiba

5 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Ca sa nu te doara folositi un lubrifiant, si intotdeauna prezervativ
e o arta in a face sex anal, nu este atat de simplu, si nu o faceti des pentru ca peste cativa ani o sa faci caca pe tine, nu glumesc
fundul are 2 muschi care interactioneaza diferit si se slabesc in timp daca exagerati cu sexul anal si nu te mai poti tine

| eurynomus a răspuns:

Insemana k are calibru mare si atunci trebuie sa renunti k o sa te doara rau si daca o faci o sa ai probleme cu muschii si ai sa faci kk fara sa vrei

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Sexul anal este destinat/recomandat DOAR persoanelor de 30+, doar atunci sunt destul de MATURI pentru o astfel de "experienţă"...

Apoi, TREBUIE să folosiţi un lubrifiant "special" ( ulei sau cremă SPECIAL/Ă ), eventual şi prezervativ!

De asemenea, e o MARE diferenţă între deget şi penis - cu cât penisul lui este mai gros, cu atât o să te doară mai tare!

| StefanXy a răspuns:

Wtf laughing dati cu Delma Capsunica laughing (lubrifiant)

| Em40 a răspuns:

Salut! nu stii ca nu e bine sa faci sex anal? poti face cancer