| prynt a întrebat:

am si eu o mik problema.de mult timp iubitul meu imi da de banuit ca doreste sa facem sex anal...am incercat o singura data dar nu am reusit nimic pentru ca numai cat incerca ma durea foarte tare.trebuie sa fac clisma inainte de a incerac asa ceva? si dc totusi ma doare asa de tare, am inceract si cu lubrifiant, dar degeabasad.

Răspuns Câştigător
| blue-star a răspuns:

Sexul anal este mai dureros, deoarece anusul este mai stramt decat vaginul.
Nu trebuie sa faci asta, daca te doare si daca nu vrei.
Explica-i ca te doare, ca nu poti face asta si spune-i ca nu are niciun farmec, deoarece tot sexul normal e mai placut decat asta.
In plus, sexul anal e mai,, murdar'', daca intelegi ce vreau sa spun, iar dupa ce ati terminat, trebuie sa faceti un dus si sa spalati foarte bine organele genitale, mai ales baiatul trebuie sa faca asta cat mai bine.
Eu nu am o parere proasta despre acest tip de sex, dar consider ca nu este la fel de placut ca sexul normal, pentru ca nici nu vezi ce face partenerul acolo, nici pozitia nu este una comoda.
Despre clisma, cred ca ar trebui sa faci asta inainte.Asteapta si alte raspunsuri, dar sper ca totusi te-am ajutat.
Take care!

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să faci sex anal?
Cunoşti consecinţele acestei practici?
Pentru ce să îţi rişti sănătatea? Aşa te respectă el?
Anusul este făcut să elimine nu să şi primească.
Sexul anal pe viitor îţi oferă cu dărnicie hemoroizi, rupturi de muşchi, incontinenţă de fecale, constipaţia asociată cu diverticuloză, cancer, etc.
Deci ce alegi? Un mod de viaţă elegant şi sănătos sau unul desfrânat şi cu un sfârşit pe un pat de spital înainte de termen?
Viaţa bate filmul, filmul este o iluzie distrugătoare pentru cei care nu o înţeleg.
În ştiinţa de specialitate alături de sexul oral poartă numele de deviere de comportament sexual.
Îţi doresc numai bine şi respectă-te!
Pa, pa.

| Zenithf a răspuns:

Ciudat cat de mult te respecta prietenul tau. Si mai mult, te intreb pe tine, te cobori chiar atat de mult incat sa ajungi ca o actrita de filme porno?
Daca ii place asa de mult *****, nu are decat sa se faca poponar, tu nu trebuie sa faci asta pentru el, nu trebuie sa o faci pentru nimeni!

| Zenithf a răspuns:

Inca ceva, trimitei un mesaj la @Legiuitoarea, te va lamuri foarte bine in privinta acestui lucru.
Chiar nu stiu ce sa cred despre prietenul tau (adica cred eu destule, numai ca nu vreau sa zic mai multe), ce sa zic, eu nici sex oral nu as vrea sa-mi faca o fata, decat daca ei i-ar face placere asta...

| nobody_9468 a răspuns:

De retinut"gaura aia e pentru un singur sens!" de'abia astept sa-mi informez prietenelehee hee.
Mai bine fa'o vaginal si asa virgina oricum nu mai esti! Care e faza oameni buni, anal? mi se pare atat de nasty. Fa sex pe gaura normala!

Bafta.

| WickedBoy a răspuns:

"Ciudat cat de mult te respecta prietenul tau. Si mai mult, te intreb pe tine, te cobori chiar atat de mult incat sa ajungi ca o actrita de filme porno?

Daca ii place asa de mult *****, nu are decat sa se faca poponar, tu nu trebuie sa faci asta pentru el, nu trebuie sa o faci pentru nimeni!"Omu asta are dreptate. El nu vrea o prietena/iubita probabil nici nu tine la tineoh go onvrea o fata pe care sa o f*** atunci cand nu are ce face... E un pervers si jumatate.Sa fiu eu fata si sa imi ceara asa ceva cred ca l'as rupe in bataie.Scz dar asa e.(oricum, daca tu crezi ca e bine si vrei sa faci sex anal e problema ta.in cazu asta incearca penetrarea cu obiecte mai "subtiri" care sa nu te raneascawinkingdaca vrei)EU TOT CRED CA E SCARBOS. DC SA IMI BAG p*** ACOLO? UNII OAMENI SUNT BOLNAVI RAUsad

| mihaela_7412 a răspuns:

Pentru ca nu esti obisnuita si de asta cu timpul daca o sa mai incerci va fi altfel

| rosto a răspuns:

Hai frate, terminati-va cu sexul anal, gaura aia e pentru un singur sens. eu sunt deschisa la aproape orice, dar nu la ceva care este posibil sa imi dauneze sanatatii mele. nu mai accepta tot ce iti propune prietenul tau; daca maine o sa iti spuna ca vrea sa va fteti in grup cu inca cinci nebuni tu o sa accepti? ai si tu putina mandrie si respecta-te tu in primul rand daca el nu te respecta!

| bixelle_4587 a răspuns:

Doare la inceput pana te obisnuiesti...trebuie sa fii calma si relaxata ca sa nu te mai doara.Nu trebuie sa te incordezi, te chinui singura facand astahappy. Fai ce consideri ca e bine, nu ce zice lumea. happy E treaba voastra ce faceti in pat, nu a celorlalti useri ce spun sa nu o mai faci. Succes:*

| costisefu a răspuns:

Exista un forum care promite multe: www.anal-sex.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine nu incerci, e mai sanatos pentru tine... femeile sunt dispuse la cancer de colon din cauza sexului anal

Răspuns utilizator avertizat