| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema, am o relatie la distanta cu un baiat, si as vrea sa fac un mic gest, sa-l numim 'virtual' pentru el, si nu stiu ce anume.
Am facut un videoclip, cu poze si muzica, un colaj si totusi, as vrea sa mai fac ceva pentru el, totusi, n`am idee ce anume.
Putin ajutor va rog! happy Fundita pentru cel mai bun sfat

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E destul. Pe urma i se urca la cap.

| AlexaAlexandra11 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mersi de raspuns, dar a treucut ft ft ft ft mult timp de atunci, de aia aveam nevoie de o idee noua.

| adywow a răspuns:

Un web cred ca ar fi de ajuns, sa nu ai alte probleme, parerea mea

| AlexaAlexandra11 a răspuns:

Mersi mult.
Si problema e ca, la mare distanta pentru un timp.