| carmyy a întrebat:

happy, Am o problema cu dragostea sau cam asa chestia este ca imi plac doi baieti de la mine din scoala, adica mi-a placut doar de unul la inceput, dar el nu ma place si am lasat-o mai moale. Am fost apoi cu un tip sperand sa uit de baiatul asta.dar nu a mers. Cand m-am despartit de el nu mi-am dat seama cat de mult l-am ranit...dar acum da, si a inceput sa-mi placa de el. Faza e ca nu stiu daca ma mai place.Ar trebui sa ma incerc sa ma impac cu el sau sa uit de amandoi? Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| Mada_Mays_1994 a răspuns:

1. Daca il iubeai pe primul cu adv (tineai la el) nu exista al doilea. 2. Da'i dq pe amnd2 laughing!

| kingovernothing a răspuns:

Dragoste? nu exista. Incearca ce crezi tu ca e mai bine pentru tine, cateodata sfaturile nu sunt intotdeauna bune.