| Doηηa a întrebat:

Am o problema cu telefonul "Samsung GT-S5230W" cand bag cablul de date imi apare pe telefon "select USB mode" si trebuie sa aleg intre "media player","PC studio" si "mass storage" cand aleg PC studio nu imi apare nimic nici pe tel nici pe pc, nu stiu ce sa aleg! Ajutati-ma!
Cel mai bun raspuns cu cea mai buna explicatie FUNDA! SCZ CATEGORIA

Răspuns Câştigător
| monstrulet a răspuns:

Trebuie sa ai instalat pe calculator acel "PC studio" de pe cd-ul care l-ai primit cu telefonul, sau de pe net(http://www.samsung.com/......dDetail.do si alegi software). Dupa acea cand alegi modul de conectare "PC studio", intri in programelul respectiv pe calculator si o sa poti copia muzica, filme etc.

3 răspunsuri:
| BoyOfHell a răspuns:

MASS STORAGE pentru ca tu vrei sa iti bagi fisiere sau sa iei de pe telefonsmug. Daca e pentru altceva nu ma bag.

| romiina a răspuns:

Eu la fel dau pe media player. depinde de unde ai luat telefonulhappy

| IepurasF a răspuns:

Poi nu stiu ce explicatie sa iti dau...
Dar si eu am telefon la fel si trebuie sa dai pe media player :*
Succes si sa te bucuri de tel :*