| blackeyes90 a întrebat:

Am o problema. Daca puteti sa ma ajutati cu niste sfaturi dar fara mistouri. Imi place de un baiat e amuzant f vorbaret si educat. As vrea sa stau cu el dar are 17 ani si eu 19 ce sa fac sa stau cu el? Ar putea aparea probleme mai tarziu intre noi de dif de varsta? Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| ๓itนpitน a răspuns:

Pana la urma aspectul si varsta nu ar conta intr-o relatie dar tu trebuie sa fi sigura pe tine si sa ii arati ca nu ti-e jena sa fi cu unul mai mic ca tine,fi tu insati,calma si naturala. Daca baiatul respectiv iti place, petreceti putin timp impreuna iar daca el te simpatizeaza si aveti interese comune nu vei avea probleme, succes!

7 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

La varsta lui sigur i s-ar parea ''cool'' sa stea cu o tipa mai mare. Daca arati si bine, i-ai pus capac.

Insa tot ce depinde e sa te placa si sa inceapa sa tina la tine. Flirteaza usor dar foooarte subtil.

| ignore a răspuns:

Nu cred ca ar putea aparea problema si mama e mai mare ca tati cu un an happy si nu au nikio problema

Răspuns utilizator avertizat
| iLexii a răspuns:

Daca e frumos si arata bine combina-te cu el big grin. rolling on the floor

| Diona a răspuns:

Citeste subiectul deschis de mine laughing Pare mai horror laughing

| anOnimat01 a răspuns:

Daca tipul e educat si foarte ok inseamna ca diferenta de varsta nu va sta in cale deoarece va stii cum sa se comporte si cum sa procedeze in situatiile cu tine dar numai sa te placa si el pe tine! Si pana la urma diferenta de varsta nu este foarte mare! Ai putea incerca! :d

| dyana_4835 a răspuns:

Intrebrea mea este cat de dezvoltat e baitul? laughing. adica poate fii cu 2 ani mai mic,dar inalt, bine facut.de astea, daca nu sa inlocuiasca micul dejun cu steroizirolling on the floor