| Simple Girl:X a întrebat:

Ajutati-ma si pe mine cu cevahee hee. De curand am cunoscut un baiat de care imi place si e foarte vorbaret iar eu nu prea sunt. Spuneti-mi si mie niste subiecte de discutie pe care le-as putea avea cu el, diverse intrebari etc :X dau fundita la cele mai multetongue

2 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

Daca el e vorbaret ai rabdare si lasa sa inceapa o discutie, daca vrei tu sa incepi si sa ei initiativa atunci vorbestei despre masini, sport, calatorii, poate in ce tara ar vrea sa stea, orice, cand e atractie orice subiect e bun

| maryana5 a răspuns:

Paih depinde. El ce iti zice? Pur si simplu raspunde-i la ce te intreaba, glumeste cu el. Vorbeste de scoala thinking de messenger, de echipe de fotbal thinking depinde ce te pasioneaza.Insa trebuie sa-ti alegi subiectele cu grija, ca sa nu devii plictisitoare straight face

succes.

xoxo, mary happy