| DrSex_2180 a întrebat:

am o problema. De fiecare data cand fac sex cu prietena mea, nu ma pot abtine si ejaculez prea devreme. Ea se plange ca niciodata nu o duc pana la capat, ca ea nu are orgasm. Nu stiu ce sa fac, exista oare remedii? sad Multumesc, fundahappy

4 răspunsuri:
| XK a răspuns:

1) incearca sa nu te mai exciti asa repedewinking este un motiv principal, prietena ta te excita mult prea tare si de aceea, ia incearca sa tragi o partida cu vreo urata sa vezi cum dai 3ore si inca mai mergewinking
2)cum a spus si nightmare incearca sa te masturbezi cu putin timp inainte de contactul sexual, dar daca faci asta iese din start sexul neprotejat(chiar daca te speli si urinezi)
3)auzisem de niste exercitii pentru a ejacula mai greu, cauta pe google, sigur mai gasesti ceva folositor
4)chiar te deranjeaza sa dai prezervativul jos, sa pui altul si sa treci la treaba iar!?

| Luannah a răspuns:

La mine e ailalta laughing O facem,ejaculeaza blabla, nu chiar asa repede ca nu-l las eu big grin Daca ii fac sex oral, si vad ca "vine" ma opresc si-l sarut laughing A doua oara insa nu ma mai opresc si dau mai tare big grin Dupa aia stam vreo 5 minute in pat straight face Si iar ii se scoala straight face Aia nu stiu daca e normal sau daca toti au asa,dar o facem iar laughing Si ejaculeaza mai greu straight faceDesi mie-mi place, a zis ca lui nu laughing Sa dureze atata, in fine.Cu toate ca abia se termina, o facem si a treia oara straight face Si atuncia ejaculeaza imediat big grin Ma intreb, asa e la toti?

| NIGhTmArE187 a răspuns:

Salut,probabil ai niste probleme ejaculatorii, adica iti dai drumul mult prea repede, deci nu te poti controla.pentru asta ar fi o solutie(in afara de vizita la medic):cam cu 40 de min inainte de partida, masturbeazate, fiindca in timpul contactului va fi mai greu sa ejaculezi asa repede si va dura mai mult.cred ca problema ta se datoreaza masturbarii excesive pe parcursul anilor si asa sa obisnuit corpul si nu mai poate sa se controleze, deci va trebui sal redresezi tu. sper ca te-am ajutat, bafta!

| Arianna_2365 a răspuns:

Frate poti sa ii dai limbi iar asa o aduci la orgasm.nu ai auzit de asa ceva?