| AnonimusGate a întrebat:

Am o problema deci sa va explic sunt cu o fata de 10 luni si s-a intamplat o prostie ieri trebuia sa vina la mine la ora 6 fiindca maicamea I plecata de la 6 pana la 7 jum undeva si am sunat-o pe la 5 50 ea face o jumatate de ora pana la mine acasa si ea a raspuns nervoasa ca nu-I gata si a urlat si mi-a inchis in nas, dupa am sunat-o si mi-a dat ocupat am sunat-o dupa 10 minute ca deja era 6 si cand am sunat-o a 3-a oara imi intra mesageria si vine la mine acasa nervoasa si plangand ca si-a spart telefonul din vina mea mai exact diplayu la un Samsung galaxy ace 4 si am facut dragoste dupa ce s-a oprit din plans si dupa acum a2-a zi a mers si a afla ca-I foarte scumpa reparatia si m-a sunat si mi-a zis ca nici spanzurata nu si-o poate plati si mi-a inchis si spune sa i dau pace I-am zis ca I platesc eu luni plec in Anglia si stau 3 saptamani si i-am zis ca-I platesc dupa ce vine iar ea a zis ca nu are nevoie nervoasa si suparata dupa mine si ieri cand a venit la mine nervoasa imi zicea ca sa ma duc odata in Anglia sa scape de mine si culmea ca am facut si dragoste si nu inteleg... luni plec si numa maine o sa ne mai putem vedea, telefonul si l-a spart ieri, o sa ma mai caute sau... s-a terminat si trebuie sa incerc sa trec peste, ce parere aveti? era vina mea? o sa se intoarca? o sa ma mai caute? sau trebuie sa incerc sa trec peste, eu am 18 ani ea are 16 ani

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

16 ani? ala pare comportament de 8 ani.

Si a spart telefonul sa si l repare... na cine a pus-o sa il sparga? Poate data viitoare invata sa se calmeze si sa nu mai reactioneze ca un copil rasfatat. Nu ii repara nimic.

| AnonimusGate explică (pentru suntserios):

Ea s-a despartit de mine si se crede foarte matura, mai uitate prin intrebarile mele ca mai sunt legate de ea...

| corbulalbrosu a răspuns:

Prin comportamentul manifestat in general si cu tine in particular, o asemenea iubita nu da dovada nici de "maturitate" dar nici ca ar detine prea multa "inteligenta". Probabil ca din cauza ca o iubesti mult prea mult esti incapabil sa o privesti cu ochi larg deschisi si din acest motiv nu reusesti sa vezi adevarata....realitatea.

| valyspeed a răspuns:

Nu stiu ce sa zic dar macar ati facut dragoste deci daca e prima oara e foarte important pentru ea si nu stie cum sa reactioneze daca nu e prima oara te baga la corupere de minori ( glumeam... sau poate nu ) deci daca nu stai mult in Anglia e bine ca pleci deoarece o lasi sa se calmeze si dupa poate mai ai sanse deci noroc si toate bune big grin