| xoDeeaIntoRawr a întrebat:

am o problema in dragoste. ma puteti ajuta?
Vara asta am fost in Venus. Intr - o zi ma duc la piscina si ma imprietenesc cu o fata. A - doua zii vad ca este un baiat [ DJ ] de 12 ani ca mine. si m - am indragostit de el, apoi am alat ca fata cu care m - am imprietenit are un var care este baiatul care imi place. I - am sus ca - mi place de el dar intr - o zi jucam ping - pong cu taicamiu si a venit baiatul, m - am jucat cu el apoi ne - am imprietenit. Aceea fata i - a spus ca il plac si el a spuz : Scuze dar am iubita. In alta zi spune ca s - a despartit de ea si imi zambea, vorbea frumos. Credeti ca ma place. sau asa vorbeste el?

4 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Poate chiar te place. De ce nu vorbesti cu el? Poate prin faptul ca s-a despartit de prietena lui, incerca sa iti sugereze ceva. happy

| mona a răspuns:

Cred ca te place, vorbeste cu el

| oMariina a răspuns:

1. ROMANA FATA ROMANA.
2. De ce ai crede ca te place? Pentru ca s-a despartit de prietena lui si...iti zambeste... Poate nu se impacau bine etc.
Ce copil.
(scuze. nu-s in apele mele big grin)

| SirRipper a răspuns:

Voi v-ati intalnit la mare si e posibil sa fiti la minim de 3 judete distanta si parerea mea e ca relatiile de la distanta nu tin...eu zic ca el te place.