| BeautyTeacher a întrebat:

Buna TPU am o problema oh go on Toata lumea imi zice ca sunt ft frumoasa, nu sunt laudaroasa de fel dar asta imi zic cei din jur toti baietii se baga in seama la mine da chiar ala care imi place nu da niciun semn oh go on Ce sa fac?puppy dog eyes

7 răspunsuri:
| ExistaMosCraciun a răspuns:

Bad karma, move on.

| Miley a răspuns:

Pai incearca sa vorbesti cu el...Asa ajungi intr-o relatie.

Răspuns utilizator avertizat
| lAuRitAs a răspuns:

"Incerci sa vezi daca te place, stai cu un baiat si daca te tachineaza inseamna ca te place sau dac il vezi gelos, atunci poti actiona" proasta iedeie renunta la ia||||| cerei nr te tel acelui baiat si vb cu elwinking

| bengal a răspuns:

Da-te tu la el daca vezi ca nu te baga in seama. Ce astepti atata?
Daca mai stai mult ti-l ia alta fata si sa te vad atunci cum mai plangi pe aici.
Hai, da-i bataie si sa ne spui cum mai stai.

| Suzzy_5903 a răspuns:

Inainte cu tupeulaughing) smug Nu lasa timpu sa treaca baga`te tu in seama cu el. da`te la el putin dar nu ii zice ca il placi ca poate si-o ia in caphee hee))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incerci sa vezi daca te place, stai cu un baiat si daca te tachineaza inseamna ca te place sau dac il vezi gelos, atunci poti actiona