| brunett3 a întrebat:

Am o prietena mai frumusica si ei tot timpul toti profesorii ii zic ca e foarte frumoasa si colegii la fel, dar pe mine nu ma baga nimeni in seama sau imi zice asta si nu sunt deloc urata.

Am 13 ani, cum pot face sa imi zica si mie lumea ca sunt frumoasa?

La aproape toti baietii din cls ii place de fata aia... app nu sunt eu cea din poza e sora-mea si poza e mai mare dar doar atat se poate vedea pe TPU.

Va rog nu va bateti joc si nu imi dati raspunsuri nefolositoare gen: invata la varsta ta sau conteaaza atitudinea sau ce ai pe dinauntru.

Funda

3 răspunsuri:
| ALice_4674 a răspuns:

Conteaza si atitudinea. Unele fete sunt oribile si au foarte multi prieteni care ar face orice pentru ele.Baga-te si u in vorba si mai scoate-i din stralucire acelei fete.

| missoty94 a răspuns:

Da-te cu capu de pereti. lol

| Nistick a răspuns:

Pei arata o poza cu colegata si una cu tine sa vedem direferanta thinking