| dinutu98 a întrebat:

Am si eu o problema este o fata mai mica ca mine cu un an. Imi place foarte mult de ea dar ea nici nu ma baga in seama. Bine mai vorbim pe facebook dar ea imi tot zice ca nu ii place de mine. Cum as putea sa o fac ca sa ma placa?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Prin comunicare, respect, fii sincer cu ea.
Te pup!

3 răspunsuri:
| DracusorImpielitat a răspuns:

Eu pur si simplu nu pot sa imi imaginez ce mama dracului au unii baieti in cap, cand vad o fata faina, gata sar pe ea, si au pretentia sa primeasca acelasi sentiment. Unii din voi aveti impresia ca sunteti baietii fatali care pot avea orice fata, desi nu e deloc asa laughing. Sa fim seriosi, fetele urasc tipii insistenti si pisalogi.

| Azµre a răspuns:

Nu te bagă în seamă, nu te place.

| catalin02 a răspuns:

Frate nu va inteleg pe voi vedeti o fata frumusika sh gata ea e iubirea vieti mele nu. Lumea e plina de fete daca nu te place una next mai sunt sh altele care te asteapta. Acum daca fata nu te place nu ai ce sa ii faci asta e soarta.P.S poate o rapesti ( aceasta ar fi singura solutie laughing