| Stropinela75 a întrebat:

Am o relatie de mai bine de 2 ani cu iubitul meu, insa de la un timp se comporta ciudat. La un moment dat, el m-a rugat sa ii arat mai multa afectiune ( sa-l pup mai des, sa il "stresez", sa fiu mai jucausa ) si am facut asta. Mi s-a parut ok, pentru ca il iubesc foarte mult si prin acest mod ii aratam cu adevarat intensitatea iubirii mele. Problema este ca, de cand am inceput sa fac asta, a devenit el mai rece, distant, la modul ca se enerva brusc pe mine, daca ma duceam la el sa il pup, intorcea spatele, ma facea sa ma simt prost in fata altora fara ca nici macar mai tarziu sa isi ceara scuze ( in conditiile in care inainte isi cerea scuze din aproape orice ) si, mai nou, a vrut sa ne despartim pentru niste certuri banale... el nu facea nimic, doar eu il sunam, voiam sa vorbim si imi ceream scuze, desi era vina amandurora in egala masura. Credeti ca s-a schimbat doar pentru ca i-am aratat eu prea mult ca il iubesc?

Răspuns Câştigător
| AutumnDay a răspuns:

Trateaza-l cu putina indiferenta si poate isi va da seama ca ceva nu e in regula. Fa asta fara sa pari suparata.
Daca nu obseva ca ceva nu e bine, inseamna ca nu prea il intereseaza.
Pune-l pe ganduri happy

3 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Relatie de 2 ani e foarte lunga, aceeasi gaura 2 ani de zile e greu, sunteti tineri aveti nevoie de diversitate sexuala sunteti la varsta la care trebuie sa strabateti cat mai multe cearsafuri, e momentul sa va despartiti

| corbulalbrosu a răspuns:

NU.A intervenit obisnuinta, plictiseala intr-un cuvant rutina. Poate chiar dorinta de a-si recapata libertatea pierduta. Este cazul sa aveti o discutie transanta. Succes.

| Țoglă a răspuns:

Obişnuinţa e problema.