| LizzieBenett a întrebat:

am sa incep cu un citat celebru semnat PEPE: "Cred ca m-am indragostit, cred ca da." happy Si subiectul adoratiei mele este un coleg de munca, ce l-am cunoscut vara aceasta.
Acum problema ar fi ca nu am vorbit deloc cu el, doar "ceau" si atat. S-a mai bagat in seama cu mine un prieten al lui-tot la munca, cand ei doi erau impreuna si eu schimbam 2-3 vorbe cu celalalt in timp ce cel care ma intereseaza pe mine de fapt, se uita doar, zambind.
Cred ca am avut de cateva ori contact vizual direct, in urma caruia speram ca el sa ma fi observat si sa nu se fi uitat doar asahappy
Mie imi place tare mult de el, poate multe fete de varsta mea ar intreba ce vad la el, dar pe mine ma atrage foarte mult. E matur. Si are un aer masculin. Mda, aici e problema. Eu am aproape 19ani, el-habar nu am, pot doar sa presupun ca are peste 25, poate chiar in jur de 30. Evident, pe mine ma atrag tipii maturi si diferenta de varsta nu ar fi o provocare din punct de vedere al gandirii happy Acum, intrebarea mea este, ce parere aveti: E posibil ca unui tip matur sa ii placa o pustoaica? Sincera sa fiu nu vreau sa il abordez, nu mi se pare OK atunci cand o fata abordeaza un baiat, ar fi un semnal direct ca il plac si ca m-as da la el. Dar totusi, mi-as dori mult sa vorbesc cu el. Cel mai mult, insa, ma framanta o intrebare. Oare ce parere are despre mine?
Pentru ca acolo unde lucrez eu nu imi pasa de nimeni si de nimic altcineva, decat atat, el...si pentru ca eu il plac, mi-as dori mult ca el sa aiba o impresie buna despre mine, macar atat, daca nu sunt sanse ca el sa ma placa.
Va multumesc pentru rabdarea de a citi ceea ce simt eu si va invit sa imi lasati un raspuns la intrebarea: Pe tipii maturi ii mai intereseaza dragostea? sau numai sexul? Pe bune, poate par inapoiata dar chiar nu stiu si nu as vrea sa ma iau dupa ceea ce vad in filme. Un barbat se poate indragosti si gandi la persoana iubita sau numai fetele fac asta? happy

Răspuns Câştigător
| sL0boz a răspuns:

winkingDa,merge cu pustoaicele, daca esti destul de matura pentru el, nu stiu, daca nu il abordezi cum ai vrea sa ai o sansa cu el? daca nici nu te observa? sau daca este si el asa si vrea ca tu sa il observi?
Vb mai mult cu el si dai drumul, fal sa te placa si dupa nu stiu, oricum daca are 25 de ani, hai ca mai merge, dar 30 de ani e destul de mare diferenta. Orcum succeswinking ca ce lucrezi? de curiozitate... happy ca nu ne-ai zis

1 răspuns:
| LizzieBenett explică:

Lucrez intr-o fabrica si oricum.mult nu mai stau pe acolo, pentru ca incep facultatea si plec, asa ca il mai vad doar vreo 2 saptamani. Si merci pentru sfat,o sa incerc sa fiu mai prietenoasa cu el, daca nu va fi nimic intre noi, macar sa vorbesc cu el putin mi-as dori, cat il mai vad happy