| DeathWish a întrebat:

Am nevoie de ajutor...mai mult din partea fetelor, dar este foarte bine si din partea baietiilor.Imi place foarte mult de o fata care este mai mare cu un an ca mine(am 15 ani). Puteti sa imi spuneti si mie cum sa o abordez,cum sa fac primul pas etc(e prima oara cu o fata mai mare ca mine)dar ceva mai dulce,nu chiar direct, stiu ca e cam imposibil pentru ca sunt mai mic ca ea...iar la varsta asta ea vrea baieti de 19-20+ ani,dar vreau sa-i dovedesc ca sunt matur, poate avea o relatie cu mine si ca nu trebuie sa fiu mai mare ca ea pentru asta.As vrea sa-i pot spune ca imi place foarte mult de ea, dar intr-un mod mai special.Va raman dator, multumesc anticipat big grin

4 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Poti sa o inviti in oras, la un suc. daca faci asta isi va da seama ca iti place de ea.nu e nevoie sa ii faci vreo declaratie, dar cand vorbesti cu ea poti sa ii spui ca are un zambet frumos si ca ai da orice sa o vezi zambind in fiecare zihappy

| neutrino a răspuns:

Ceea ce ceri tu este imposibil.

Răspuns utilizator avertizat