| Carla99 a întrebat:

happy Am si eu nevoie de ajutor. Eu am stat cu un baiat in jur de 2 luni in timp ce stateam cu acel baiat una dintre prietenele mele cele mai bune s-a indragostit de el, iar de fiecare data cand facea el ceva gresit ea spunea sa ma despart de el (nu stiam ca ea il iubea) dar eu nu m-am despartit de el. Pana intr-o zi cand ei au inceput sa vorbeasca prin mesaje pe mine ma ignora si pe ea o baga mult mai mult in seama. Atunci mi-am dat seama ca era ceva intre ei asa ca am pus punct.sad Relatia lor nu a rezistat prea mult din cauza fetei pentru ca il stresa prea mult. Noi ne-am impacat chiar daca stiam ca nu e bine dar il iubeam si inca il iubesc. Acum iar ne-am despartit pentru ca m-a mintit si eu nu suport sa fiu mintita, iar el s-a dus la fostacrying Acum sufar foarte tare si vreau sa ma razbun pe fata dar si pe el. Stiu ca o foloseste dar ea e --- si nu isi da seama.

P. S. - Stiu tot ce se intampla intre ei si tipa este prea disperata si enervanta si tipul respectiv nu prea suporta chestiile astea.big grin

Plzzzzzz niste sfaturi cum sa ii despart pentru ca el nu o iubeste pe ea stiu sigur big grin

Cele mai bune metode de razbunare si despartire primesc Funditzzaa+ Vot!:*

Multumesc mult!love struck

Răspuns Câştigător
| PrecioussGirl a răspuns:

Pei el s-a dus la alta ca sa te faca pe tine geloasa.
ar trebui sa nu il bagi in seama, sa nu te uiti la el.
sa fii indiferenta deoarece indiferenta doare cel mai tare.
nu il mai cauta, lasa'l daca te iubeste va veni la tine :*.
razbunarea nu aduce la nimic bun. iti zic sigur ca indiferenta ta o sa il doara foarte tare. cand o sa vada ca nici cu coada okiului nu te vei mai uit, o sa il doara.
bafta:*

4 răspunsuri:
| Angelique a răspuns:

Nu te razbuna, ca timpul va rezolva totulwinking

| UuuLaaLaa a răspuns:

Deci... Draga mea :*

Cum sa incep laughing. Nu vreau sa crezi ca te iau la misto, darrrr... Nu e bine cum gandestistraight face. Nu trebuie sa te razbuni. N-ai de unde sa stii ce simte el, daca o iubeste pe ea sau nu, de cine`i place sau nu!
Tu crezi ce spune el? Ca n`o iubeste? Poate ca n`o iubeste. Si vrea sa te faca geloasa. insa un lucru iti zicwinking si tine cont de asta : Cand iubesti nu inseli, stai singur daca-i nevoie. dar nu inseli. Cand ai inselat deja asta e copilarie si prostie oh go on.

Nu incerca sa-i desparti. N`are sens. Stiu cat te doare. Iti zic ca si eu am incercat sa fac chestia asta, si ce sa vezi : Baiatul pe care`l iubesc din rasputeri, e tot cu aia. N-am facut nimic altceva decat sa ii apropii prin dorinta mea de ai desparti. Iar acum ei sunt fericiti, iar eu plang tongue.

Gandeste`te ca indiferenta doare! :* Cel mai bun sfat pe care pot sa ti-l dau :*

| sweetyangel a răspuns:

Sti cel mai bine ar fio sai lasi asa,ptc cum spuneai fata e enrvanta iar el nu suporta chestile astea oh go on la un momentdat o sase sature si el

sau...

ii poti face cunostinta cu alta fata,mai frumoasa,mai desteapta si mai amuzanta,si dca se vor intelege bine se despart iar ea o sa sufere, sau iti gasesti si tu altu, iar el va fi gelos ptc esti fosta lui prietena

Insa nu ar trebui sa fi trista pentru el.pan la urma esti tanara si sunt doar 2 luni, cunosc un caz in care un baiat de 23 de ani a stat cu o fata 2 ani si sau despratita pentru o prietena de-a mea care are 15 ani, gandeste-te 2 ani pentru o mucoasa de 15 ani care inca nu-i iesita bine din uter.

Viata merge mai departe, baieti sunt destuli, care te pot iubi mai mult ca ala :*

SUCCES!

| BellaSomerhalder a răspuns:

Rabunarea este arma prostului. Ei, mai vrei sa te "razbuni"?