| Robertaalysa a întrebat:

am si eu nevoie de ajutor!
Prima problema ar fi ca eu cu iubitul meu am fost prinsi de catre tatal sau in timp ce faceam s-x ( jenant ). imi este rusine acum, foarte rusine crying( si nu stiu cum ar trebui sa ma comport?
A doua problema ar fi ca nu prea cred ca iubitul meu mai vrea sa fie cu mine. A inceput sa se comporte violent, ma jigneste ( m.a numit si curva care se vinde ). El crede ca il insel ( nu il insel ). ce sa fac? ( eu chiar il plac )

Răspuns Câştigător
| andrey69 a răspuns:

Cand se ajunge la o problema de genul in cuplu este bine sa stati de vb amandoi despre ce va deranjeaza, cautati o rezolvare iar daca nu functioneaza, ar trebui sa o luati in dieectii diferite, mai devreme sau mai tarziu o sa se sfarseasca daca nu merge. Succes

2 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Cum sa te comporti, normal ca pana acum, faptul ca ai facut sex nu e un sfarsit de lume.
Cat despre a 2-a problema, desparteste-te de el, se vede ca a vrut doar sex si acum ca l-a obtinut nu mai reprezinti alt ceva pentru el decat o curva, cum a spus si el.

| Doub a răspuns:

Tipul e deştept, şi-a găsit o sclavă.