| visecuciocolata a întrebat:

am si eu nevoie de ajutorul vostru. Sunt cu prietenul meu de 3 luni si as vrea sa ii fac si eu o surpriza, dar vreau ceva mai special. El este foarte atent si mereu ma surprinde cu ceva, de exemplu intr-o seara m'a invitat la el si facuse in miklocul camerei o inimioara din lumanari. De asta spun ca as vrea sa il surprind cu ceva, dar nu am nevoie de raspunsuri gen. cumpara'i un tricou, o bratara sau culca'te cu el. Va rog mult ajutati-ma cu cat mai multe idei.

Răspuns Câştigător
| Gabbytzu a răspuns:

Pai.Asa era si fostul meu prieten.Eram in aceeasi situatie ca si tine...Incearca sa'i scrii o poezie de dragoste, un cantec.SCriei in fata geamului cu creta mare,,Te Iubesc!" si dupa suna'l sa iasa pe geam. Sau Scriei si tu,,TE IUBESC!" tot din lumanari dupa care acel,, TE IUBESC!" sa fie inconjurat de lumanari care formeaza o inima si poti pune si ceva petale de trandafiri, o sampanie 2 pahare.In pat poti face tot o inima din petale de flori. Pune si pe mobila lumanari ca sa fie mai romantic,, asa ca in filme"laughing

4 răspunsuri:
| annna a răspuns:

Ii poti cumpara ceva de la lucruri personalizatewinking

| miolina a răspuns:

Cumpara-i o masina traznet ca sa te ceara in casatorie pentru tot restul vietii.

| visecuciocolata explică:

*mijlocul camerei

| visecuciocolata explică:

Foarte interesante ideile. dar nu le pot pune in practica, nu il pot invita la mine acasa.sunt mai micatongue va rog ajuteti'mabig grin