| Dydy_7659 a întrebat:

Buna TPU am si eu nevoie de niste raspunsuri clare. Deci acum 2 saptamani am fost la prietenul meu. Am facut-o cu prezervativ. Dupa prima partida s-a dus si a facut un dus dupa care sa intors. Dupa 30 de minute am continuat tot cu prezervativ dar deja obosisem si ne-am oprit. El si-a dat prezervativul jos si ma penetrat 5 secunde. Si asta a fost tot. Nu a treminat, nu nimic. Este posibil sa raman insarcinata? Maine ar tb sa imi vina mentruatia si nu am nici o sintoma. Poate am racit. Dar vreau sa fiu sigura daca nu asta as pute ramana insarcinata. Astept rasp voastre dar fara glume. Multumesc, Pup kiss

Răspuns Câştigător
| RyanGeorge a răspuns:

Dydy sunt sanse sa ramai si spun asta de'oarece in unele cazuri la baieti chiar si mie cate'odata spun fara rusinare, dupa ce terminam prima oara mai ramane ceva pe "teava" si asta ia ceva timp, poate sa treaca 10minute-20-30 acum depinde si daca a facut treaba mica dupa sau nu, sfatul meu e sa numai riscati ca niciodata nu se stie, cu asa ceva nu e de joaca.
Numai bine.

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu ai cum sa fii sigura ca nu esti insarcinata. Chiar scurt, contactul sexual neprotejat a existat, asa ca deocamdata astepti menstra.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Ai sanse mari sa fii ramas insarcinata chiar daca nu a ejaculat.

| Alina_9354 a răspuns:

Pai daca au fost doar 5 secunde si nu a fost cu ejaculare nu ai de ce sa-ti faci problemewinking

| Alina_9354 a răspuns:

Ce hotarare a luat prietena ta care a ramas insarcinata? Le-a spus parintilor? Cum au reactionat?

| Cretaker a răspuns:

>''sa imi vina mentruatia si nu am nici o sintoma''
>nici o sintoma
>o sintoma
>sintoma

què pasa amigo?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt ceva sanse sa ramai insarcinata deoarece te-a penetrat si fara prezervativ.nu conteaza cat timp a durat penetrarea.

| madalina56 a răspuns:

straight face Soonth sansestraight face... poathe ca s`a trminat in tine...straight face