| katy9801 a întrebat:

Am si eu nevoie de un sfat, un fost coleg de al meu mi-a propus sa fim impreuna si nu stiu ce sa fac.Am invatat cu el 9 ani de zile si asa imi pare rau ca nu mai suntem in aceeasi clasa, pentru ca din 20 de baiati cu el gaseam limba comuna mult mai usor, nu ma plictisesc deloc in compania lui, el mai demult imi spunea ca ma place, dar eu nul luam in serios niciodata, insa in weekend-ul asta m-am intilnit cu el la disco, am dansat impreuna si m-a dus acasa, atunci el mi-a pus o intrebare hotaritoare"daca vreau sa fim impreuna"i-am spus ca o sa ma gindesc la ceea ce mi-a pus el, si trebuie sa-i spun rezultatul, ma gindesc sa-i spun ca raminem buni prieteni in continuare, nu pentru ca nu mi-ar placea, dar fata de mine el e mai jos si pe mine asta ma deranjeaza! Ce sa fac?

1 răspuns:
| Кристен a răspuns:

Eu cred ca daca tu il placi si el te place, atunci care-i problema...mai ales ca va intelegeti de minune si te simti bine in compania lui.Ca el este mai josutz decit tine nu cred ca e problema.important e ca va impakati si e totul OkhappySi totusi daca nu te poti hotari ce sa faci, asculta-ti inima si vezi ce-ti spune ea.Baftahappy