| Anonima97_3096 a întrebat:

am si eu o dilema si nu prea stiu ce sa fac. imi cam place de un baiat de la mine din scoala si la inceput totul a fost ok, cand ne intalneam pe strada sau pe coridor ma saluta si in ore se tot uita la mine. dar de la o vreme in coace ma ignora complet si nici nu ma mai saluta. mie chiar imi place de el si as vrea sa-i cer id de mess dar as vrea sa stiu ce credeti si voi:].oare ma place sau nust. mersi:*

2 răspunsuri:
| AlinKun a răspuns:

Daca e sa te placa probabil nu stie cum sa faca urmatorul pas si te ignora din lipsa de subiect de discutie fiind foarte agitat in preajma ta

| Freehugs2 a răspuns:

Eu trec exact prin aceiasi chesti si am rezolvat-o intr-un timp baiatul pe care il placeam ma ignora si m-am decis sal ignor si eu pe el. Eu cred ca daca te place o sa incerce sa te bage in seama din nou si nu te va mai ignora si at ai putea sa-i ceri si id de mess. Eu iti spun din propria exp la mine a dat roade. Mult succes :*winking