| anonim_4396 a întrebat:

ce inseamna daca un baiat pe care il cunosc de cateva luni, se baga in seama cu mine, dupa aia ma saluta, imi da like la poze, cand am trecut odata pe langa el era cu o fata si ea tot ii povestea nu stiu ce si se uita la mine intre timp ce vorbea aia, iar acuma dupa ce a inceput scoala, nu ma saluta, nu mai ii da like la poze, desi cu sora lui ma inteleg bine.ce credeti din ce v-am povestit, ma place? sau ce vrea? dau funda celui mai bun raspuns!

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Momentan el nu doreste nimic de la tine, decat sa-l lasi in pace.

| anonim_4396 explică (pentru neutrino):

Si atunci de ce a facut fazele alea?

| neutrino a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci cand este liber, se joaca si cu tine.

| MaryyraM a răspuns:

Pai la inceput erati buni prieteni si prietenii isi dau like la poze, vorbesc des, etc. Acum ca a fost vacanta si nu ati mai vorbit este normal ca relatia dintre voi sa se mai fi racit. Nu e neaparat sa te placa! keep calm! laughing