| bia_6925 a întrebat:

Buna TPU.am si eu o intr. daca un baiat iti baga degetul in vagin inseamna ca ii desvirginata? funda. si vot

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu te dezvirgineaza.

| elasexygagica a răspuns:

Nu, inseamna ca esti pregatita pentru sexlove struck baiatu cand baga degetu te pregatestelove struck

| Ellenna a răspuns:

Nu te poate dezvirgina cu degetul. nu este destul de lung si nici destul de gros laughing.

| nauneim a răspuns:

Nu,stai linistita

| yonyubyta a răspuns:

Nu nu esti dezvirginata.pentru ca nu e asa mare si groasa incat sati sparga pielitza aia:-p:-pbig grin:X si eu sunt virgina dar iti zic ce imi zic si mie surioarele mai maribig grin:X:X:X