| mircea505 a întrebat:

Buna TPU
am si eu o intrebare. am 22 de ani si am marimea 13 la penis. nu stiu am incercat sal maresc cu pompa dar nimic. exsista vre.o modalitatea de al mari? sau nu stiu nu vi se pare mic?

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Pentru a satisface o fata, penisul este normal.

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Marimea unui penis ca si lungime nu are o importanta mult prea mare daca nu are si o grosime adecvata/proportionala cu lungimea acestuia. Probabil ca vei intelege prin experimentari ca cel mai important aspect il reprezinta de fapt timpul efectiv de sex, adica cat timp vei reusi sa ti-o mentii in stare de erectie fara a se produce ejacularea involuntara. Doar cu un penis mentinut multa vreme in stare de erectie, poti spera sa reusesti sa satisfaci o femeie prin provocarea orgasmului la terminarea actului sexual. In concluzie faci cam acelasi lucru si cu un penis de 13 cm ca si cu unul de 19 cm, insa ceea ce conteaza de fapt cu adevarat, este "marimea/dimensiunea" timpului, a lungimii sexului, cat vei rezista sa-ti mentii penisul in stare erecta fara ejaculare si sa continui sexul fara intrerupere pana cand femeia ajunge sa fie satisfacuta si/sau sa aiba si orgasm. Succes

| LoveSleep a răspuns:

*În sfârșit, unul.*

| Kingsley a răspuns:

"cu pompa"
You make my day. Thanks!