| Dayannutzzah a întrebat:

Am sa va pun o intrebare nu`i dificila. Funditzzsah la care rasppunde bine. happy
Asha : Imi place de un baiat de 17 ani si eu am 13, el stie si mi se pare ca o ia cam i gluma, nu stiu nu exsista vreo cale sa-l fac sa ma iubeasca?

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

O ia cam in gluma pentru judeca dupa varsta ta nu dupa gradul de maturitate. Ce poti face tu e sa petreci mai mult timp cu el sa il cunosti mai bine; poate ca nu e asa cum pare.Si in plus, exista posibilitatea sa il convingi ca esti altfel decat un copil cum crede el

| Morphine21 a răspuns:

N-ai sansa. el are 17 ani cauta ceva mai mult decat prietenie si cred ca te ia in ras. poate doar daca ai intretine relatii intime cu el s-ar uita la tine o luna si apoi bye. mai bine fa-ti un prieten de varsta ta cu preocupari comune de ex iesiti in parc in oras la un film.sunt sigura ca daca ai apuca sa-l cunosti mai bine pe acel baiat ti-ai schimba parerea despre el si ai vedea ca ti-ai irosit timpul. oricum mai ai pana cresti ai timp de toate. daca vrei sa mai vb lasa-mi id la privat. t pup:* si succes. funda?:d

| Morphine21 a răspuns:

N-ai sansa. El are 17 ani cauta ceva mai mult decat prietenie si cred ca te ia in ras. Poate doar daca ai intretine relatii intime cu el s-ar uita la tine o luna si apoi bye. Mai bine fa-ti un prieten de varsta ta cu preocupari comune de ex iesiti in parc in oras la un film.Sunt sigura ca daca ai apuca sa-l cunosti mai bine pe acel baiat ti-ai schimba parerea despre el si ai vedea ca ti-ai irosit timpul. Oricum mai ai pana cresti ai timp de toate. Daca vrei sa mai vorbim lasa-mi id la privat. Te pup:* si succes. Funda?:d