| Ciprian_9847 a întrebat:

Salutare sunt un baiat de 15 ani si as avea o intrebare sincer din auzite nu mi se pare ca as avea un penis mic dar vreau sa stiu daca marimea penisului meu e rea buna sau super cand penisul e in erectie are 14-15 cm vreau sa stiu daca e ceva bun si urgent va rog. Am auzit pe la baieti de 20 de ani poate si mai mari ca il au de 20-21 de cm cea ce nu m-a impresionat avand un penis de 15 cm la 15 ani astept raspunsuri urgente.

Răspuns Câştigător
| dezire_6265 a răspuns:

Esti inca in crestereee este ok o as iti mai creasca pana la 20:-p

5 răspunsuri:
| Anndrey1234 a răspuns:

E o vorba din batrani:"cine are nasu mare are si p**a mare"laughing. Acum depinde si ce inaltime ai/cat de repede se dezvolta corpul tau. Daca vrei sa impresionezi fetele nu cred ca vei reusi pentru ca unora le palce mic, altora lunglaughing, altora gros etcrolling on the floor

| eduardinoedy a răspuns:

Stai calm...totul e okay

| nIMic_3176 a răspuns:

Ba. eu zic ca e bun thinking Eu la 12 ani il aveam de 15, dar fiecare se dezvolta in felul sau.

| Ciprian_9847 explică:

Ce sa zic de gros e destul de gros si inaltimea mea e de 1.75 cred ca sunt destul de inalt si am 54 de kg sunt ft ok ca aspect fizic si in + mereu fetele imi fac complimente rolling on the floor credeam ca nu sunt prea dotatbig grin va multumesc

| XSuperstarX a răspuns:

Mie mi se pare in regula. Ah, cred ca fetele sunt moarte dupa tine. Il ai mare. Don't worry. Esti bun de sex.