| Ninaaaa a întrebat:

am si eu o intrebare. Am cunoscut un tip de ceva vreme.din prima mi-am zis ca nu poate sa-mi placa in niciun caz de el..insa cu timpul am inceput sa vorbim cat mai mult si oarecum credeam ca m-am atasat de el CA PRIETENI. Dar in ultimul timp cand nu este online sau nu vorbim, devin suparata si nervoasa pe el si nu inteleg de ce. Am ceva si nici macar eu nu-mi pot da seama ce. Ma puteti ajuta? straight face

2 răspunsuri:
| Regina2001 a răspuns:

Am fost si eu in aceeasi situatie. Cred ca te-ai indragostit. Daca te gandesti mult la el sau vrei sa vorbiti, eu zic sa ii spui in fata si sa discutati despre asta. Poate cine stie te vei alege cu o relatie.happy Bafta!

| melis13 a răspuns:

Ar trebui sa vorbesti cu el. Poate are sentimente fata de tine! Si noi nu te putem ajuta cu asta. Daca tu simti ceva pentru el asta doar tu poti stii! Oricum noroc si sper ca te-am ajutat! primesc o fundita?