| Ingriduuu a întrebat:

am si eu o intrebare: Am fost cu un baiat vreo 3 luni si apoi i-am spus ca vreau sa ne despartim...ne-am despartit si apoi el s-a combinat cu alta fata si in timp ce era cu ea m-am indragostit iar de el si i-am spus intr-un biletel ca-l iubesc si din astea. Dupa asta nu am mai tinut legatura si zilele astea am mai vb cu el pe mess si la sfarsit mi-a spus "Pupici"... Ce inseamna acest lucru, ma mai place?

Răspuns Câştigător
| Pawker a răspuns:

Este normal sa iti mai spuna lucruri de genul asta, daca ati fost impreuna va avea mereu sentimente pentru tine cand te va vedea. Acum ca de obicei, nu apreciezi ceea ce ai pana nu pierzi. I-ai dat papucii si l-a ocupat alta... nu este frumos sa te bagi peste ea chiar daca ai mai fost cu el. Tie ti-ar placea daca s-ar baga una peste tine? Banuiesc ca nu. Intereseaza-te si vezi cum le merge relatia. Daca se despart poti sa apari in perisaj, sa il consolezi si sa il ai iar doar pentru tine. Iti dau un sfat pentru data viitoare : gandeste-te de mai multe ori inainte sa actionezi. Chiar daca ai impresia ca voi fetele stati dupa noi, este exact pe dos happy Noi vrem sa va facem toate placerile si ne pare si noua rau cand vine una la noi si ne zice : "Nu mai vreau sa fim impreuna, ne despartim". Stii cum ne simtim? Ne punem intrebari de genul : "Cu ce am gresit? Oare nu am alintat-o destul? Oare nu i-am acordat destula atentie? Ce vina am eu? De ce nu ma mai place? O avea pe altu? ".
Totodata ne faceti tristi si gelosi happy Insa ne trece destul de rapid. Lasa fitele si ifosele! Dupa un om nu ti se aprind calcaiele asa de rapid decat daca tii cont mai mult de aspectul fizic decat de persoana in sine. Nu conteaza ca nu i se vad patratelele. Conteaza sa te iubeasca.
Ia cont de ce ti-am zis mai sus si daca nu mai merge treci la alt baiat. S-ar putea sa nu mai vrea deoarece dupa show-ul care i l-ai facut va considera ca tu crezi ca nu te merita, intelegi? Va considera ca tu te crezi superioara lui.
Succes!