| zozy14 a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare!
am si eu o prietena dar e mai mare ca mine cu cativa centimetri dar e foarte agresiva si ma loveste imi ia telefonul si nu mil mai da si nu stiu ce sa fac (parinti ei nu ma prea agreeaza) si eu cred ca ma foloseste spuneti-mi ce sa fac! fundabig grin

Răspuns Câştigător
| 1micdamare a răspuns:

E clar, femeia vrea ***. daca nu i-o dai, rade Madutzy de tine ca nu scrii corect la "catagoria" buna, iar CybeRAthlete se transforma in avocatul cel bun...
asa ca ia-ti telefonul, da-l pe vibratii si pana inveti sa o arzi pe salbatica, infige-l tare intre cracii ei.se va potoli si te vor agreea parintii salbaticei!

6 răspunsuri:
| Sonny a răspuns:

Da-i una la ficat! si ai rezolvat`o! happy

| MMadalina a răspuns:

1)Ce treaba are "intrebarea" ta cu catagoria la care ai pus-o?thinking
2)Invata sa scrii romaneste...

| CybeRAthlete a răspuns:

laughing))))
care te bate femeia!
glumeam...
frate, renunta. fugi de violenta domestica!
bafta

| biank17 a răspuns:

Indeparteaza'te de ea.nu iti e prietena daca se comporta asa cu tine

| BAM_7947 a răspuns:

Pai eu zic sa ii dai papucii...

| Ciupii26 a răspuns:

Pai, daca ar fi prietena ta cu adevarat, n-ar face asta. deci mei bine renuntawinking bafta :**