| SaRRaMea a întrebat:

am si eu o intrebare, am vazut pe facebook sau pe memebase sau pe 9gag ca erau s\niste desene amuzante cu niste oameni desenati in creion, puteti sa imi spuneti si mie unde pot sa fac si eu asta? funda + vot (scuze de categorie) :*:*

Răspuns Câştigător
| getchapull a răspuns:

Http://memebase.com/ragebuilder/ cu asta poti sa faci

3 răspunsuri:
| WeAreYoung a răspuns:

Da, pe foiae. Iei un creion si desenezi. nimic mai simplu. Si daca te refereai pe net cu sa le faci du-te pa 9gag si fa-ti cont si posteaza o chestie iar acolo kaboom sunt fetele alea Derp si Derpina tongue

| SaRRaMea explică:

Multumesc la aman2 :X

| SaRRaMea explică:

Dar cum salvez ceea ce am creeat?