| Ileanita a întrebat:

puteti sa-mi spuneti va rog :am vazut pe skype,facebook,odnoklasniki etc.,unii oameni fac poze desenate cu omuleti desenati spunand ceva,o gluma cand o citesti,si o pot face cum vor si fete diverse. puteti sa-mi spuneti cum o fac ei? si inca ceva puteti sa-mi spuneti de unde iau poze gen:,, sa vedem la ce numar vom ajunge eu incep cu 1", asa e scis pe o poza puteti sa-mi spuneti cum le fac? plizzzz dau funda. sper ca ati inteles la ce ma refer

1 răspuns:
| NextGen a răspuns:

Nu-i spuneti ma ca si mie mi-a facut la fel a zis o intrebare foarte greu de raspuns am cautat 25minute si tot nu mi-a dat funda!

Nu-i raspunde-ti ca nu va da!