| SunshineGirliuli a întrebat:

Bună TPU am si eu o intrebare, ce ii face fericiti pe baieti? Cum poti sa ii arati la un baiat ca il iubesti, sunt acasa la iubitul meu si vreau sa ii arat ca il iubesc in alt fel cum o fac eu de obicei. Cele mai bune rasp. primeste fundiţă love struck

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Depinde de la persoană la persoană. Oricum ar fi fiecare dintre noi ne simțim iubiți atunci când putem avea încredere în cineva, putem fii sinceri cu acel cineva și viceversa, când persoana iubită ne dă atenție și nu ne ignoră, ne ascultă și ne înțelege. Și tot așa.

34 răspunsuri:
| Cocîrlăndosu a răspuns (pentru EmaS):

Inainte de?

| EmaS a răspuns (pentru Cocîrlăndosu):

De casatorie, ce credeai?

| Cocîrlăndosu a răspuns (pentru EmaS):

Aha! Inseamnă că te-a marcat având în vedere că şi acum vorbeşti italiana! happy

| EmaS a răspuns (pentru Cocîrlăndosu):

laughing
Nu, deloc. El dorea sa ne casatorim, a fost de doua ori in Romania, imi trimetea pachete, dar eu iubeam pe Gigi!