| floruits a întrebat:

Bună TPU! Am și eu o întrebare. Cum pot să arăt mai bine? Vreau cât mai multe idei. Dau fundiță happy

Răspuns Câştigător
| sammie a răspuns:

Îngrijește-te ( spală-te pe cap de vreo 3 ori pe săptămână, taieți unghiile o dată la o săptămână și dă-le cu lac, atunci când ieși în oraș i-ați o geantă și puneți în ea ruj sau gloss, o mini oglindă, șervețele umede și uscate etc. Încearcă să porți inele, coliere, brățări și nu uita să-ți dai cu parfum și spală-ți încălțămintea o dată pe lună.

Aceste sfaturi sunt mai mult pentru fete dar na. Spor!winking

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Coafor, croitor, comsetică.

| Frank51 a răspuns:

Haine potrivite pe corp, un stil de tunsoare potrivită capului, și să te obișnuiești să ai ținute mai elegante, cămăși, etc.

| RoxanaIoana108 a răspuns:

Apuca-te de sală, ai grija de tenul tau, in special tratează ti acneea daca ai, dormi cel putin 8h pe noapte, bea cel putin 2l de apa pe zi (ajuta la ten foarte mult), schimba-ti stilul vestimentar, schimba ti tunsoarea (fetelor le plac schimbarile se genul), dar fa-o in asa fel incat sa te avantajeze.

Iti doresc spor!

| Bogatu_Valentin_1968 a răspuns:

Ca sa arati mai bine dormi cel putin 10 ore pe zi, stai la caldura si nu te supara din orice. Invata sa gatesti, mancarea foarte buna si ieftina este unul dintre secrete. happy