| 4ever_5725 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru baieti un baiat la 15 ani ce marime are la penis, si daca poate sa faca o fata de 16 sa se simta bine? cel mai bun rasp primeste funda

10 răspunsuri:
| Klepto a răspuns:

Nu ai vrea sa ne-o masuram cumva si sa-ti trimitem dovezi fotografice? Nu exista-n grafice marimea corecta pentru penisuri, fiecare cu are, riglistule.

| Mao a răspuns:

Nu există o mărime fixă pentru orice vârstă. La 20 de ani poate să-l aibe şi de 10 cm în erecţie. Asta depinde de la băiat / bărbat la băiat/bărbat.
Dacă are experienţă şi ştie ce face, poate. Nu contează mărimea pe cât contează grosimea, nu?

| goldheart a răspuns:

2 mile sunt de ajuns? big grin

| Agentulx a răspuns:

Nu conteaza lungimea baghetei ci magia din ea. Depinde de la persoana la persoana. Bafta!

| FireNinja a răspuns:

Nu stiu...dar imi zice si mie careva la 14 ani cat ar fi?

| Lorah26 a răspuns:

Poate ca da, poate ca nu! big grin

Răspuns utilizator avertizat
| graffman a răspuns:

Nu stiu la 15 ani cat trebuie sa aiba da eu unu am 17 centimentri si pana acum nu a fost nici o fata care sa se planga big grin

| Emmilia a răspuns:

Iubitu meu a avut la 15 ani 17cm depinde de baiat incerca o sa te faca sa te simti bine

| adyy33 a răspuns:

Depinde de persoana laughing oricum poate sa te satisfaca destul de bine