| Marry_2448 a întrebat:

am si eu o intrebare, cum se trateaza un baiat cu indiferenta? In asa fel incat sa ii starneasca interesul, si sa vrea sa vorbeasca cu tine. Multumesc anticipat love struck.

4 răspunsuri:
| ViVi99 a răspuns:

Pur si simplu il ignori, dar totusi zambindu-i din cand in cand ca si cum ai fi interesata de el. O data vorbesti cu el, te dai la el etc., alta data nu-l bagi in seama, ii mai faci cu ochiul, il mai atingi "intamplator" pe mana, pe fata. Asa il vei deruta si va incerca sa stea mai mult cu tine ca sa vada ce vrei tu de fapt de la el.

| rousz a răspuns:

Buna! acum 2 zile eram si eu in situatia ta si am fost foarte indiferenta, nu stiu de unde atata tarie dar acum e mai bine! Incearca sa pari dezinteresata dar nu prea mult, sa iesi in evidenta dar putin si sa ii atragi atentia fara ca el sa-si dea seama ca e un joc de-al tau ...joaca-te putin cu el si vei vedea si ce da din elwinking

| Stassy a răspuns:

Fal curios de ceva anume, nu neaparat sa nul mai bagi in seama.De exemplu nu accepta orice, mai spune si NU. Fa o schimbare si o sa atragi multe priviri. Dupa aia daca discuta cu tine baiatul respectiv, nu uita sai ascunzi unele chestii, sal lasi pe el sasi deii seama si ale cateva.Na bine. Sper k ai inteles.thinking si cami dai o fundita totusi big grin

| Adda02 a răspuns:

Daca cauti sa i starnesti interesul..cand il vezi cu un amic ( dar sa il cunosti si tu) du-te la cel care vrei sa fie interesat de tine si spune-i salut ce faci bla bla bine tu bine si dupa aia il intrebi ceva pe celalalt de exemplu: am avut tema la mate? si incepi sa vorbesti cu el si il mai atingi adica ca si cum te lasi pe el cand nu mai poti de ras sau ceva
de genu! sigur o sa mearga.