| mockingboy7 a întrebat:

cum va simtiti atunci cand sunteti iubiti? Eu am 24 de ani si nu am fost iubit vreodata, si sunt curios care e senzatia. Si daca tot suntem aici cum as putea face sa fiu si eu iubit?

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Important este sa iubesti, nu sa fii iubit. NU ai nici o senzatie deosebita cand esti iubit, practic totul este exact la fel. Senzatiile sunt legate de momentul in care iubesti tu

| RAY a răspuns:

In primul rand tu simti ca o iubesti ca nu poti simti iubirea cuiva ar fi cool daca se putea, pai cum sa fie depinde pe cine ai langa tine, mai o scoti in oras faci sex cu ea crezand ca o faci gratis in timp ce ea te falimenteaza de banii, eu nu vad ce e cool in a sta cu sexul opus dar na tu poti incerca, multa bafta

| Lawliet14 a răspuns:

Sa te rogi! Parerea mea. Dumnezeu iti poate aduce asta. Noi ceilalati, tot neiubiti suntem... Asteptam si noi, haideti sa avem rabdare cu totii! Tinere, important e sa fii social.

Răspuns utilizator avertizat
| Ionutz8698 a răspuns:

Iubirea este un sentiment care nu poate fi exprimat in cuvinte lumesti, caci iubirea nu este lumeasca, ci Dumnezeiasca.Sa fii iubit este super.Sa stii ca ai o persoana langa tine careia sa simti ca ii poti spune orice, sa va consolati cand unul are nevoie de celalalt, sa aveti respect reciproc, iubirea asta sta la baza vietii.Nu poti spune ca ai trait daca nu ai fost iubit.
Ai putea sa fii iubit doar fiind tu insuti, fara sa te dai cine nu esti de fapt. Faptul ca iti schimbi comportamentul din cauza emotiilor, asta e normal, dar ca sa fii iubit, trebuie sa fii sincer si tu insuti.
Bafta in dragoste! Sper ca intr-o zi sa fii si tu iubit!