| alaalaeu a întrebat:

Fetelor, sunt curios, voi ce simtiti cand sunteti la stop?

11 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Asteaptă cu nerăbdare culoarea verde a semaforului electriclaughing

| ella_6166 a răspuns:

Interesanta intrebare.Pai in acele zile noi fetele, analizam baia si obictele din aceasta mult mai mult decat in alte zile deoarece ne petrecem mult timp acolo. Avem dureri in zona abominala, dureri de spare, te sani.Plus ca stam cu frica unui posibil accident neplacut.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Durere.

| blairelovesmusic a răspuns:

Spain without the S.

| ღஜღpikapikaღஜღ a răspuns:

Pfai, stai sa vezi, o plictiseala de aia. Cand se poate ne dam si cu sania pe derdelus, facem sfoara in timp ce vorbim prin mesaje cu diferite persoane. Se simte foarte bine straight face
straight face straight face straight face

| ღஜღpikapikaღஜღ a răspuns:

Da, eram ironica.
Dar cum tu nu ai simtul umorului, iei totul in serios... Imi pare rau girl

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru ღஜღpikapikaღஜღ):

Ok, i mi cer scuze față de tine, te am judecat c am aspru, sper sa i mi accepti scuzele. Multumesc.

| Livelord a răspuns:

Frica, deoarece trebuie sa dea prioritate si sa nu apese pe acceleratie din greseala.
Nu cred ca te asteptai la asta.

| LoveSleep a răspuns (pentru Livelord):

Asta voiam să zic și eu laughing

| Hyunakim a răspuns:

Nervi, ca trebuie sa ne asiguram.
Funda?

| Flori_Florina_1997 a răspuns:

laughing foarte amuzant baieti
Pai dureri puternice in zona abdomenului, dureri de spate, dureri de cap etc. Mai pe scurt zilele astea sunt cele mai naspa