| AnnaAbba a întrebat:

Deci eram la bunica mea si am intalnit un baiat. In seara aia a fost foarte dragut cu mine si tot se dadea la mine. Cand a trebuit sa plec acasa el m. a condus pana in fata portii si apoi m. a sarutat. Ziua urmatoare am aflat ca avea prietena. Dar acum eu ce sa fac daca el are deja prietena? Ce sa cred ca el a vrut sa ne sarutam! Va rog ajutati.ma!

Răspuns Câştigător
| mady_6656 a răspuns:

Eu zic sa nu te mai agiti asa din prima lasa lucrurile sa vorbeasca de la sine adica daca si seara urmatoare mai face asta intreaba-l u ce vrea si spui ca sti ca are prietena... si nu te mai saruta asa cu toti baietii intereseaza-te si u prima data oricum eu zic sa-l lasi sa mai faca el cate ceva sa-ti dai seama daca te place cu daevarat si e gata sa renunte la ea sau doar se joaca nu te grabi timpul e cel mai bun sfednik

6 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Pai a vrut distractie atat tot. numai vb cu el nu ii place de tine

| anaservic a răspuns:

Ca e un curvar. mi s-a intamplat si mie fix acelasi lucru. a vrut sa vada cum e sa-si bata joc de doua fete in acelasi timp. vb cu prietena lui si spune-i ce ti-a facut, ca mai apoi sa ramana fara niciuna. asta merita. doamne cat ii urasc pe astia! angry

| XxY_5456 a răspuns:

Stai linistita, a fost doar un one night stand. Incearca sa te obisnuiesti cu astfel de oameni pentru ca o sa intalnesti o gramada de-a lungul timpului. Ce sa faci? Sa stai in banca ta pana te cauta, iar cand o sa o faca.sa porti o discutie cu el vis-a-vis de ce s-a intamplat si o sa fii lamuritawinking

| AnonimEsteEu a răspuns:

Poate are doar prietena, nu iubita, si vrea ceva mai mult de la tine.Sa fiti mai apropiati unu de celalat.Dar aveau o relatie cei doi, sau de prietenie?

| luiza17 a răspuns:

Eu zic sa nu te mai vezi cu el fiindca ti-a ascuns ca are deja o prietena

| Zully a răspuns:

Cine stie.e posibil ca relatia lui cu cealalta fata sa fie pe punctul de a se termina, sau el era nefericit in aceea relatie si poate de asta te-a sarutat, acum depinde voi ati facut schimb de nr sau id-uri sa pastrati legatura? fiindca daca nu ati facut-o inseamna ca a fost doar un one night standwinking