| Sysi a întrebat:

kiss
Am si eu o intrebare (doar de curiozitate), cum ar putea o fata de 14 ani sa cucereasca un baiat (tot de 14 ani)?

Răspuns Câştigător
| NataliaElena22 a răspuns:

Fiecare varsta si etapa trebuie respectata. Problema este, ca de cele mai multe ori se incearca sa se depaseasca, dorind sa se iasa din anonimat, facand lucruri ca la 20 de ani. Si la 20 de ani, tot ca la 20. Fara nicio schimbare.

In mod normal, la 14 ani, ca fata, ce ai putea sa-i oferi? Daca te respecti, te vei rezuma doar la o plimbare in parc, o inghetata, etc. Osa ai timp si pentru alte chestii.

Depinde fata pe care iubitul tau, sau viitorul, o cauta. Daca te apropii catre idealul lui, nu trebuie sa faci nimic pentru al impresiona, un simplu zambet, o simpla vorba, il va face sa prinda drag de tine. Fii alaturi de el, si fa-l sa se simta important pentru tine.
Bafta

4 răspunsuri:
| Asiryx a răspuns:

O solutie posibila :
Te duci in fata lui, te uiti in ochii lui, ii zambesti ii dai o palma sa il trezesti si ii spui tonguerostule te plac. Pe un ton calm, dar nu uita sa zambesti. Apoi pleci. Daca nu isi da seama e prea incet si nu merita.

| h3r a răspuns:

Ne combinăm la o temă la mate?

| sayWhaaat a răspuns:

Cred ca, daca si el te place bineinteles, de la un pupic s-ar topi pe picioare, te chinui sa-l aduni de pe jos happy

| DudyyGreen a răspuns:

Simplu. Asta mi se pare in sfarsit normal. Fetele de 14 ani de obicei se uita la aia de liceu de a 11-12.