| anonim_4396 a întrebat:

Cum te faci remarcata de un baiat?( Intrebare de curiozitate)Funda

Răspuns Câştigător
| kicsihari23 a răspuns:

Spriteto, esti prost. Draga anonimgirl big grin, daca vrei sa fi remarcata de un baiat de treaba si care sa te placa asa cum esti ar trebui mai intai sa incepi sa vorbesti cu el la scoala, pe mess despre chestii normale, obisnuite(filme, muzica, ce faceti in timpul liber etc...). Sa fi un pic nebunatica, adica sa fi un pic mai altfel decat celelalte fete(dar NU sa fi vulgara sau sa te comporti ca o pitipoanca).

| XAnonimgirlX a răspuns (pentru kicsihari23):

am nevoie de ajutor de la tine daca vreauu sa-i aflu mesu si nimeni nu mi-l da cum il aflu?

5 răspunsuri:
| unangeaveccoeurcasse a răspuns:

Depinde de baiat... unii baieti remarca fetecu aspect natural, iar altii le observa pe cele care ies in evidenta si ostentative. Daca vrei sa fii remaracat de un baiat eu zic sa fii tu insati!

| Spritero a răspuns:

Pai la baieti de obicei functioneaza fusta scurta, un decolteu maricel, pantofi cu toc si ciorapi cu plasa.si la capitolu atitudine:fi ignoranta cu el si lasa-l sa te doreasca, nu-i cadea direct in brate.Baftawinking

| XAnonimgirlX a răspuns (pentru Spritero):

Nu un baiat asa ma refeream la alt tip de baiat nu cel care vrea numai sa arate asa adica ca un fel de (panarama)

| Spritero a răspuns (pentru XAnonimgirlX):

Ai intrebat,, cum te faci remarcata''...nai mentionat nici un tip de baiat dintre sutele de feluri...astea sunt solutii daca iti place de cineva si vrei sa ai sanse reale cu el.Parerea mea tu faci cum crezi tuwinking