| girlggg a întrebat:

Buna TPU.am si eu o intrebare.este un baiat la scoala pe care il plac foarte mult si el nu.se poarta foarte frumos cu mine prin gesturi dar nu vb deloc. dati-mi si mie un raspuns

5 răspunsuri:
| zRazvaNxzz a răspuns:

Aduna putin tupeu si intra in vorba cu el Doar Zambestei si intreaba-l "Ce faci " big grin asta-i secretul - daca nu sunteti foarte diferiti o sa mearga - apropo restul vine de la sine nu-ti face griji, Doar TUPEU!

| girlggg explică (pentru zRazvaNxzz):

Mai este o problemabig grineu sunt la scoala in franta si nu prea stiu sa vorbesc in franceza si in plus nu prea cred ca ma place eu sunt mai baietoasa asa de felul meulaughing))

| girlggg explică (pentru zRazvaNxzz):

Da dar eu sunt mai baietoasa asa de felul meu

| zRazvaNxzz a răspuns:

Sa stii ca o singura persoana mia zimbit si mi-a zis ce faci. Sa sti ca am auzit ca cica cand era mica era baietoasa la modul cu sepci... banuiesc ca nu injura big grin

| girlggg explică:

In plus nu prea stiu bine franceza ceea ce este mai greu pentru ca eu sunt in franta la scoala cu el