| paulyna234 a întrebat:

Buna TPU.Am si eu o intrebare am cunoscut un baiat care ma place, dar si eu il plac [Cel putin el mi-a spus ca ma place ] dar unei colege de-a mea i-a spus ca nu ma mai place. Eu nu stiu ce sa cred .....Se poarta foarte frumos cu mine [ avem 12 ani ].

Răspuns Câştigător
| AnonyMess a răspuns:

Faza e ca multi baieti fac asta din motive de mandrie smecherie deliric sau mai stiu eu ce. S-ar putea sa iti fi zis asa numa ca sa le arate baietilor ca te poate avea sau ca esti moarta dupa el sau ca e un mara rahat si i pica in brate ori ce fata ai grija. si fetle mai practica laughing :* pop ai grija de tine :X

3 răspunsuri:
| BeAmazing a răspuns:

Hey! Pai daca la colega ta ii place de tipu respectiv, atunci poate sa se bage intre voi si sa iti zica tie minciuni ca sa nu mai vb cu el, si sa ii ramana ei baiatu. Asa ca eu in locul tau l-as intreba clar daca ma place, si atunci mi-as da seama cine-i mincinosu/a. Mult succes!

| Stassy a răspuns:

Hmmmthinking complicata treaba mai.-? Iti sugerez sa'l intrebi pur si simplu.Sau daca nu vrei, ei bine mai vezi si u de la colegi pe care te bazezi, k acum copii is foarte rai. Poarta'te indiferent, si dupa ce te intreba ce'ai patit, ii zici ca dc nu te mai place si o sa-ti zic dc sau k nu'i adevarat.Baftahappy

| AndreeaClaudia a răspuns:

Pai eu zic sa il ignori un timp, si sa stai cu baietii mai mult.atunci vei vedea daca e gelos si daca te place cu adevaratwinkingsper ca te-am ajutat!