| Nae_Adelina_1953 a întrebat:

Am si eu o intrebare in special pentru fete: fetelor cand ma masturbez si bag degetul putin in vagin si apas in sus simt un fior imens de excitatie, o senzatie de bine. Oare o fi ala punctul G? Deoarece cand fac sex cu iubitul meu ma excit mai greu.Si as mai avea o problema. Urmeaza sa -i fac sex oral prietenului meu dar nu stiu nimic despre asta, nu stiu cum se tine in mana, absolut nimic laughing Doar i-am atins-o odata si nu mi-a placut senzatia ..Stiu ca suna ciudat dar pur si simplu parca ma scarbeste. Dati-mi si mie niste sfaturi : ce sa fac, cum a fost la voi prima oara, orice ce credeti ca m-ar putea ajuta sa trec peste moment.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca ala o fi punctul G inseamna ca esti norocoasa ca l ai gasit.

la sexul oral nu e nevoie sa tii nimic in mana... mai degraba in gura. Si stai linistita, niciun barbat nu e pretentios cand ii faci sex oral, sa ii faci si atata tot. Daca vrei sa inveti e plin netul de filme po.rno. Ia le ca pe niste tutoriale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca cineva poate ajunge la punctul G atat de simplu. Cat despre sexul oral cu iubitul tau, cel mai bine ar fi sa discuti cu el si sa-i vorbesti deschis. Asa vei trece mult mai usor peste toate aceste neplaceri sa le spunem. Multa sanatate si bafta!

| gheorghe699 a răspuns:

Nu te grabi, daca iti este scarba, nu o face ..cand o sa fi pregatita, o faci, lasa ca totul sa vina de la sine, o sa o faci cand o sa simti nevoia si cu cine o sa iti placa.