| barbye123 a întrebat:

Cum este dezviriginarea?
am 17 ani si sunt virgina si am ales sa o fac in seara cand implinesc 18 ani, sunt inttr-o relatie deschisa cu iubitul meu de 2 ani si 7 luni, si sa atins de mine, mi-a lins vaginul (limbute), ne-am masturbat, dar eu sunt virgina si el nu mai este de mult, el imi spune ca pentru mine ma ajuta masturbarea, spuneti-mi si mie fetelor cum sa fac sa ma masturbez bine de tot si placut? simt ca nu mai pot, ma excit repede

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ce e aia relatie deschisa?

| barbye123 explică (pentru RAY):

Avem apartametul nostru, avem totul fracut, ne iubim, avem incredere unu in altu

Răspuns utilizator avertizat
| ywar a răspuns (pentru RAY):

O relatie deschisa inseamna ca dansa ridica codita cand doreste cui doreste si pe urma spune ca e neprihanita. Daca ia si cateva boli ii mai ramane gloria ca e plimbareata ca sa nu mai spun altfel. E o generatie de depravati, fara valori, fara respect fata de valorile reale ale acestei vieti. trecatoare.

| RAY a răspuns (pentru ywar):

Cam ai dreptate

| Sfatosul2012 a răspuns:

Pai lasa-l pe dansul sa ti faca un oral ca la carte. Daca nu a facut o deja. Cred ca e cel mai bine. Pai si cand esti singura cumpara ti un O-ring de la durex si maseaza clitorisul.

| Bica_Madalina_1993 a răspuns:

Nu te poti masturba fara sa te dezvirginezi, pentru ca odata introdus ceva in vagin se rupe himenul. Eu te sfatuiesc sa te bucuri de sex protejat, ca o faci acum sau peste un an tot aia e, important e sa o faci cu cineva pentru care simti ceva, cu cineva la care tii. Ce rost are sa amani momentul? poate atunci nu vei mai avea cu cine sa o faci tongue