| muceacitalinda a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare la tehnologie mi-a dat urmatoarea cerinta lipiti o imagine in care sa reprezinta un obiect turistic sau obiectiv turistic am scris urat si nu inteleg si ce inseamna obiect turistic sau obiectiv turistic si vreau exemplu o imagine funda promit si vot si nu vreau jigniri daca vreti raspundeti daca nu nu raspunedeti dar va rog sa imi dati repede raspunsul multumesc la cei care au raspuns scuze de categorie

Răspuns Câştigător
| Alexander21 a răspuns:

Cauta de exemplu Brasov, obiective turistice.De exemplu Sinaia, Predeal. Locuri unde se face turism.Ala e obiectiv turistic.