| anonim_4396 a întrebat:

Ajutor! Scuze pentru categorie! Am un fost cont de Yahoo! Vreau neaparat sa ma loghez pe el, dar mi-am uitat raspunsul la intrebarile secrete (exemplu: What is your favorite uncle first name?) Ce sa fac? Va rog nu imi dati raspunsuri pentru chestii asemanatoare. Nu vreau decat raspunsul la aceasta intrebare.
Pentru primul raspuns corect FUNDA!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Ce sa faci? Nu il poti recupera fara intrebarile ajutatoare! Faci altul daca nu ai facut deja unul.

| anonim_4396 explică (pentru neluL):

Pot sa-mi fac cont cand vreau. Mie imi pasa ca mi-am facut cont la un joc pe acea adresa. Eu acum am un alt cont, dar voiam sa intru pe acel cont cu alt scop.

| neluL a răspuns (pentru anonim_4396):

Am inteles si ->nu se poate daca nu stii intrebarile ajutatoare! In plus daca acel cont nu a mai fost accesat de un an de zile el va fi sters din lista Yahoo.

| anonim_4396 explică (pentru neluL):

Multumesc.
Asta este...

| neluL a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu placere! wave bye, bye
I wish you a great day!

| anonim_4396 explică (pentru neluL):

Multumesc.