| Alex_2488 a întrebat:

Buna TPU.Am si eu o intrebare mie imi place de o fata si mi-e rusine sa o invit la un suc sau ceva de genu asta.Imi puteti da un sfat ca sa nu imi mai fie rusine?

Multumesc!

Cel mai bun raspuns funda+vot!

3 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Daca-ti este rusine s-o inviti la un suc atunci cum ii vei propune sa faceti sex, ceea ce asteapta si ea probabil?

| Merry24 a răspuns:

Cu rusinea mori de foame...curaj

| Marga_1158 a răspuns:

Buna! cel mai bun sfat este sa iti iei inima in dinti, cum se zice.si sa o inviti la suc, pentru ca faptul ca o placi nu ar trebui sa iti ofere rusine.Ia-o mai pe ocolite, daca nu are ceva de facut.si daca i-ar place sa iasa la un suc cu tine.