| Valeee_9875 a întrebat:

Buna TPU :*. Am si eu o intrebare, nu stiu ce subiecte sa mai vorbesc cu prietenul meu, mereu ne intrebam ce facem dar niciodata nu vorbim despre altceva...suntem impreuna de aproximativ o lunabig grin.

2 răspunsuri:
| Ancuta_2332 a răspuns:

rolling on the floor Aceeasi problema o am si eu straight face stam ca legumele la telefon, pe mess, face 2 face... oriunde

Incearca sa deschizi tu subiecte straight face despre voi sau mai stiu eu...straight face
Spune-i o gluma, un banc ceva...

Spune-i ce iti place la el, sau intreaba-l ce ii place lui la tine...

Chestii laughing

| juicymoistureXD a răspuns:

Pai. vorbiti despre familie, prieteni, faze amuzante, ce-ti place/nu-ti place, hobby-uri, probleme, sa va dati sfaturi reciproc, barfiti blushing...etc. daca nici asa nu merge...mnsh n-are rost sa stai cu cineva cu care n-ai ce sa vorbesti si n-aveti nimic in comun pentru ca oricum nu veti rezista prea mult. va veti plictisii repede.