| dreaming a întrebat:

am si eu o intrebare pentru voi.am avut relatii intime cu iubitul meu de doua ori(nu in aceeasi zi ci in doua zile) fara sa ne fi protejat si as vrea sa stiu daca e posibil sa fi ramas insarcinata? adica nu ar fi o problema pentru noi daca as fi dar nu stiu daca dupa doua contacte sexuale poti sa ramai insarcinata. voi ce credeti?

7 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Nu suntem ghicitori in stele! Daca vrei sa ramai insarcinata, incearca in perioada fertila iar mai tarziu fa un test de sarcina!

| Elena1234456 a răspuns:

Cred ca... o sa aveti un nepotel!

| Pacala a răspuns:

Poti sa ramai insarcinata dupa un singur contact sexual, nu dupa doua. Ce intrebari pui si tu... pentru cineva care face sex de ceva vreme - presupun - habar n-ai cu ce se mananca. happy

| Crisstina a răspuns:

Da, poti ramane insarcinata daca erai in perioada fertila si daca si-a dat drumul in tine. Nu are legatura ca ai facut`o astazi si maine ai facut`o iar. Fa un test de sarcina dupa 14 zile de la contactul sexual, dimineata cu prima urina pentru a afla daca esti insarcinata sau nu.

| teroristu_7134 a răspuns:

Sigur esti insarcinata. data viitoare incearca sex anal este mai palpitant

| Florinache_1847 a răspuns:

Doar daca iubitul tau si-a dat drumu in tine.

| ingerasul90 a răspuns:

Poti fi însărcinată şi după primul contact sexual.